3.5 C
Brno
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Vyklízíte? Pronajměte si dodávku za výhodné ceny

Redakce doporučuje

Pustili jste se do generálního úklidu kůlny, garáže nebo půdy a potřebujete odvést krabice plné harampádí, vysloužilé elektrospotřebiče i nevyhovující kusy nábytku? Objednejte si výhodný pronájem dodávek.

Jarní úklid si nezaslouží jen váš byt

S krásným počasím přichází na řadu také úklid prostor, do kterých až tak často nechodíme. Rozhodli jste se pro generální úklid vaší garáže, kůlny, sklepa nebo půdy? Nedělejte si starosti, jak odvezte rozměrné kusy nábytku, velké elektrospotřebiče nebo krabice plné nádobí, rozbitého nářadí a jiných kuriozit.

Pro bezpečnou přepravu rozměrných a těžkých předmětů, doporučujeme použít dodávku s velkým přepravním prostorem. Naše dodávky lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B a půjčíme vám je na několik hodin i na neomezeně dlouhou dobu! Zavolejte si k nám pro nejvýhodnější pronájem dodávek.

Vyberte si dodávku podle vašich potřeb

Stačí vám klasická dodávka nebo potřebujete dodávku s velkým počtem míst? Vyberte si dodávku přesně podle vašich potřeb. Naše půjčovna dodávek zajišťuje profesionální pronájem dodávek. Ve svém vozovém parku má na výběr mnoho typů dodávek. Nabízené modely nabízíme s různě velkým zavazadlovým prostorem a to podle počtu míst k sezení nebo podle váhy vozu.

Jako profesionálové dobře víme, že pro výběr dodávky hrají parametry velký význam. Nejste si s výběrem vhodné dodávky jisti? Obraťte se na náš vyškolený personál, který vám poradí s výběrem. Nabídneme nejlepší balíček pro pronájem dodávky a rovnou s vámi sepíšeme rezervaci.

Pronájem dodávky je tak snadné!

Bojíte se zdlouhavého vyřizování krátkodobého pronájmu dodávky? U nás se papírování bát nemusíte! Při podpisu smlouvy vám postačí doložit řidičské oprávnění skupiny B, které stačí pro řízení všech nabízených dodávek a platný občanský průkaz. Dále už jen stačí doložit vratnou zálohu, kterou při vrácení nepoškozené dodávky v plné výši vracíme a pak už jen složit hotovost za vybrané služby. Platit v naší půjčovně dodávek můžete bankovním převodem, kartou i hotově!

Pronájem dodávek si sjednejte klidně i on-line

Naše půjčovna dodávek je zákazníkům dispozici kdykoliv a kdekoliv! Zařídit si pronájem můžete jednoduše a to formou on-line formulářem. Podívejte se do naší nabídky vozů. Najdete zde všechny informace o výbavě, objemu motoru a obsahu zavazadlového prostoru. Dále zde najdete cenu za pronájem. Ceny jsou zde konečné. S naší půjčovnou dodávek se vám nikdy nestane, že zaplatíte skryté poplatky navíc. Dodávky disponují vysokou amortizací kilometrů na den. V případě, že byste přece jen kilometry přemrštili, jednoduše si dopočítáte podle aktuálního ceníku výši poplatku.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články