2 C
Prague
Čtvrtek, 20 ledna, 2022

Vyrazte si na dovolenou po vlastní trase! Kvalitními vozy z autopůjčovny

Redakce doporučuje

Chtěli byste si letos vyrazit na dovolenou, ale vzhledem k situaci nevíte, jak bude možné cestovat s cestovními kancelářemi? Vyrazte si na dovolenou po své ose. Pokud nemáte vůz v perfektním stavu, pronajměte si auto v prověřené autopůjčovně!

Na dovolenou po Čechách až na Moravu 

Rozhodli jste se, že nebudete nechávat svou dovolenou na poslední chvíli podle současné situace? Naplánujte si dovolenou s předstihem a přesně takovou, o které sníte. Chcete si vyrazit po krásách Čech a zcela se vyhnout komplikacím, které mohou ze dne na den nastat na hranicích? Pro výlety v Čechách a na Moravě doporučujeme pronájem rodinných vozů. Naše autopůjčovna nabízí kvalitní a prověřené vozy, se kterými můžete procestovat republiku klidně křížem krážem. A za výhodných cenových podmínek!

Půjčujeme vozy do zahraničí

Chcete se přece jen vydat do zahraničí? Podívejte se až k moři a udělejte si přestávky na všech atraktivních místech, v přírodních rezervacích, pochutnejte si na lahodném jídle vyhlášených restaurací a nezapomeňte udělat přestávku v zábavných centrech, které budou bavit vaše nejmenší. Naše autopůjčovna se zaměřila na výhodné ceny pronájmu osobních vozů v zahraničí. Naše vozy jsou v perfektním stavu, jištěny asistenční službou. V případě nehody ihned přistavujeme vůz náhradní. Starosti spojené s vaším vozem, které není úplně v pořádku, nechte doma. Pronájmem kvalitních a komfortních vozů z naší půjčovny si dovolenou opravdu užijete!

Transparentní ceník zajistí pevné ceny za pronajatý vůz

Ceny za pronájem vozu z naší autopůjčovny jsou vždy transparentní. Podívejte se na ceník, který máme na svých internetových stránkách. U nás máte jistotu, že nezaplatíte skryté poplatky.

Dále vás mile překvapí mnoho doplňkových služeb v ceně. Například výhodné havarijní pojištění a povinné ručení, platné pro všechny státy Evropy a profi  nonstop asistenční služba, která vás jistí po celou dobu pronájmu vozu. Co každého řidiče opravdu potěší, je služba okamžitého přistavení vozu.  

Cestování vám zjednoduší naše moderní GPS navigace s aktualizovanými mapami celé Evropy, dálniční známka pro české silnice a energetický nápoj na palubě vozu.

Půjčujeme vozy bez zdlouhavého papírování

S naší autopůjčovnou nebudete vyřizovat pronájem vozu zdlouhavým způsobem. U nás je půjčení vozu jednoduché! K podpisu smlouvy stačí pouze doložit platný řidičský průkaz, občanský průkaz, vratnou kauci, která se při vrácení neponičeného vozu v plné výši vrací a částku za pronájem. Pak už můžete bez starostí vyrazit na cestu.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články