3.5 C
Brno
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Vyrazte si na dovolenou po vlastní trase! Kvalitními vozy z autopůjčovny

Redakce doporučuje

Chtěli byste si letos vyrazit na dovolenou, ale vzhledem k situaci nevíte, jak bude možné cestovat s cestovními kancelářemi? Vyrazte si na dovolenou po své ose. Pokud nemáte vůz v perfektním stavu, pronajměte si auto v prověřené autopůjčovně!

Na dovolenou po Čechách až na Moravu 

Rozhodli jste se, že nebudete nechávat svou dovolenou na poslední chvíli podle současné situace? Naplánujte si dovolenou s předstihem a přesně takovou, o které sníte. Chcete si vyrazit po krásách Čech a zcela se vyhnout komplikacím, které mohou ze dne na den nastat na hranicích? Pro výlety v Čechách a na Moravě doporučujeme pronájem rodinných vozů. Naše autopůjčovna nabízí kvalitní a prověřené vozy, se kterými můžete procestovat republiku klidně křížem krážem. A za výhodných cenových podmínek!

Půjčujeme vozy do zahraničí

Chcete se přece jen vydat do zahraničí? Podívejte se až k moři a udělejte si přestávky na všech atraktivních místech, v přírodních rezervacích, pochutnejte si na lahodném jídle vyhlášených restaurací a nezapomeňte udělat přestávku v zábavných centrech, které budou bavit vaše nejmenší. Naše autopůjčovna se zaměřila na výhodné ceny pronájmu osobních vozů v zahraničí. Naše vozy jsou v perfektním stavu, jištěny asistenční službou. V případě nehody ihned přistavujeme vůz náhradní. Starosti spojené s vaším vozem, které není úplně v pořádku, nechte doma. Pronájmem kvalitních a komfortních vozů z naší půjčovny si dovolenou opravdu užijete!

Transparentní ceník zajistí pevné ceny za pronajatý vůz

Ceny za pronájem vozu z naší autopůjčovny jsou vždy transparentní. Podívejte se na ceník, který máme na svých internetových stránkách. U nás máte jistotu, že nezaplatíte skryté poplatky.

Dále vás mile překvapí mnoho doplňkových služeb v ceně. Například výhodné havarijní pojištění a povinné ručení, platné pro všechny státy Evropy a profi  nonstop asistenční služba, která vás jistí po celou dobu pronájmu vozu. Co každého řidiče opravdu potěší, je služba okamžitého přistavení vozu.  


Hledáte vhodné pojištění pro Váš vůz? Najděte to nejvhodnější pojištění auta ještě dnes.


Cestování vám zjednoduší naše moderní GPS navigace s aktualizovanými mapami celé Evropy, dálniční známka pro české silnice a energetický nápoj na palubě vozu.

Půjčujeme vozy bez zdlouhavého papírování

S naší autopůjčovnou nebudete vyřizovat pronájem vozu zdlouhavým způsobem. U nás je půjčení vozu jednoduché! K podpisu smlouvy stačí pouze doložit platný řidičský průkaz, občanský průkaz, vratnou kauci, která se při vrácení neponičeného vozu v plné výši vrací a částku za pronájem. Pak už můžete bez starostí vyrazit na cestu.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články