3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Trapézové plechy nachází široké uplatnění

Redakce doporučuje

Pokud plánujete rekonstrukci střechy, případně se poohlížíte po možnosti, jak pokrýt fasádu budovy, trapézové plechy jsou ideální volbou, a to především pro jejich nízkou pořizovací cenu a vysokou odolnost. Uplatnění nachází zejména v průmyslovém a bytovém stavitelství. V následujících řádcích se na trapézové plechy zaměříme podrobněji.

V první řadě se trapézové plechy vyznačují dlouhou životností, která jde ruku v ruce s odolností a trvanlivostí. Plechy zvládají nízké i vysoké teploty, dokonce jim nevadí ani intenzivní dešťové a sněhové srážky, případně krupobití.

Montáž je rychlá a nenáročná

V případě optimalizace nákladů na stavbu nemusíte nutně sahat po nekvalitních materiálech, stačí se poohlédnout po různých alternativách, jako jsou právě trapézové plechy. Co se týče montáže, ta je rychlá a jednoduchá, a tím pádem instalace nevyjde na tak vysokou částku, jako je tomu u jiných krytin. Zapomenout nesmíme ani na nízkou hmotnost tohoto materiálu.

Střešní trapézové plechy jsou nedílnou součástí mnoha výrobních a skladových hal, přístřešků a dalších objektů. Oblíbené jsou především na střechách velkých rozměrů. Zároveň poslouží i na střechách menších průmyslových budov. U obytných rodinných domů se však trapézové plechy používají méně.

Kde se setkáte s trapézovým plechem?

Trapézové plechy se využívají nejen na střechách jako takových, ale často i na zastřešení, jako jsou autobusové zastávky, garáže, přístřešky na jízdní kola a podobně. Nemusíte tak nutně investovat do drahých konstrukcí.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud objednáte plechy a klempířské potřeby, podívejte se do portfolia e-shopu Regamet.cz. Zakoupíte zde trapézový plech T-35 i další varianty. Záleží na tom, jakou chcete tloušťku a provedení, podle toho se pak odvíjí i samotná cena.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články