3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Nejlepší výrobníky ledu pro gastro provozy

Redakce doporučuje

Bez chlazených nápojů se nyní neobejde žádná restaurace, kavárna i malý stánek s občerstvením. I u nás teploty stoupají, ovšem nemáme moře, takže hosté restaurací často žadoní o trochu ledového nápoje. Co se podnikům nabízí?

Spolehlivé výrobníky ledu

Každý gastroprovoz se neobejde bez zařízení, jako jsou výrobníky ledu. Podat hostům nechlazený nápoj je v tomto období gastronomický hřích. Gastro vybavení přitom nabízí širokou škálu zařízení na chlazené nápoje. Klasické jsou tedy výrobníky ledu, jež se nabízejí v široké škále velikostí, tvarů a výkonu, takže si vyberou velké podniky i třeba kavárna na kolečkách. Ledové kostky se používají do většiny nápojů, ať už jde o šťávy, míchané koktejly, alkoholické i nealkoholické, v restauracích se na nich podávají i ústřice či kvalitní šampaňského a vína. Jak vidíte, výrobníky ledu se hodí nejen na letní období.

Výrobníky chlazených nápojů a ledové tříště

Led není však to jediné, co hosty osvěží. Existují i výrobníky chlazených nápojů a ledové tříště. Tříšť představovat nemusíme, co je ovšem výrobník? Například vířič chlazených nápojů, který je dobrý pro hustší nápoje, čerstvé džusy s kousky ovoce a nápoje ze všech typů směsí (koncentrát, sirup, prášek). Díky vířiči se na povrchu nápoje se netvoří pěna, můžete si regulovat teplotu nápoje. Jde o skvělého pomocníka, který vám usnadní práci v kuchyni či na baru, kdy nebudete muset hlídat chlazení nápojů. Můžete mít jednu nádobu i více, a to samé platí i u vířiče ledové tříště. Mezi další chladící zařízení patří i samostatné zásobníky ledu, chladící vitríny například na dezerty či snídaně. Nejen tyto spotřebiče nabízí A.T. FORNAX, gastro obchod pro profesionály, kde najdete kvalitní zařízení pro různé gastro provozy, od kaváren přes restaurace až po bary.


Tip: Výrobník ledu je klíčový pro přípravu ledové kávy snad ve všech variacích. Nepodceňte jeho výběr!


 [TA1]přidat čárku

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články