3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Objevte police a botníky pro vaši dokonalou předsíň nebo chodbu

Redakce doporučuje

Vstupní dveře do domu nebo bytu máme všichni, avšak to, co se nachází hned za nimi v našem interiéru, se může značně lišit. Někdo má to štěstí, že disponuje prostornou předsíní, v níž si může dovolit mít prostornou předsíňovou stěnu, prostorný samostatný botník, dokonce i komodu na šály, rukavice, čepice a další užitečné doplňky, které hledáme před odchodem z domu. Jiný má jen úzkou chodbu, kterou potřebuje co nejúčelněji vybavit. Podívejme se na jednoduché a funkční vybavení do předsíní a chodeb.

Praktické předsíňové stěny

I když je chodba krátká, pokud není úzká, můžeme do ní umístit předsíňovou stěnu.  I když je menší, většinou máme alespoň metr a půl prostoru, kde umístit nutné vybavení, které se k odchodům a příchodům domů váže.

Předsíňové stěny můžete koupit v různých rozměrech. Pokud není chodba příliš úzká, investujte do ní. Budete mít základní prostor na boty, věšáky na pověšení bund, kabátů či vest, ale také pokrývek hlavy. Čím jednodušší bude předsíňová stěna, tím vzdušněji bude malá chodba vypadat, ale také bude snadná na údržbu.

Botník s úložným prostorem

V malé i větší chodbě bude praktickým pomocníkem botník s úložným prostorem a měkkým sedátkem. Zvolit můžete i lavici s botníkem nebo lavičku s úložným prostorem. Možná si zatím u obouvání nemusíte sedat, ale jak budou roky přibývat, sezení uvítáte. I malé děti se nám lépe obouvají, když je posadíme, nebo si je usadíme na klín.

Do botníku s úložným prostorem a měkkým sedátkem uložíte boty nízké i vyšší, ale můžete tady skladovat i holínky, hračky pro děti, které si chtějí brát ven vždy, když opouští domov… Záleží na tom, zda bude v předsíni ještě další vybavení, do něhož uložíte boty, nebo ne.

Krásné a zajímavé vybavení do předsíní a chodeb za příznivé ceny najdete na finecase.cz. Stačí si vybrat.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články