0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Nepodléhejte panice a pojistěte si domácnost. Kde si pojištění sjednat?

Redakce doporučuje

Osud má v některých okamžicích opravdu podivuhodný smysl pro humor. Nikdo z nás nemůže předpovědět, co se stane za několik desítek minut, a proto se vyplatí být připraven na všechny možnosti. Chránit byste si měli především svoje zdraví a také svoji domácnost, protože to jsou nejcennější věci, které v životě máte. Přesně na tyto oblasti se vztahuje majetkové pojištění od renomované pojišťovny.

Co si můžete pojistit?

Pojištění nemovitosti i domácnosti je jedním z nejoblíbenějších produktů finančního trhu, čemuž odpovídají i předměty pojištění. Před živelnou katastrofou nebo jinou náhlou událostí si můžete pojistit například rodinný dům, byt v osobním vlastnictví nebo trvale obydlenou domácnost. Kromě toho se pojištění majetku vztahuje na vybavení kanceláře či ordinace, a také vedlejší budovy na pozemku. V jednom produktu tak budete mít pojištěn dům, garáž a pochopitelně i dílnu s cenným nářadím.

Proč si majetkové pojištění sjednat?

Pokud stále přemýšlíte nad tím, zda se vyplatí sjednání pojištění majetku, pak se zbytečně namáháte. Každý z vás se určitě setkal s nějakou katastrofickou událostí, která ani nemusela vzniknout vaší vinou. Typicky se jedná o graffiti na fasádě nebo zbořený plot od bouračky. S dobře sjednaným pojištěním majetku jste chráněni před důsledky všech těchto nepříjemností. Úhrada škod tak nebude takovým zásahem do rodinného rozpočtu.


Nejlevnější pojištění majetku.


Kde si pojištění sjednat?

Na trhu se nachází relativně hodně pojišťovacích společností, ale vy byste si měli vybrat jednu z nejlepších. Pouze u renomované pojišťovny získáte výhodné podmínky a jistotu, že v případě pojistné události opravdu dostanete smluvenou náhradu škody. Velkou výhodou oblíbené pojišťovny je možnost sjednání produktu online, aniž byste se fyzicky museli dostavit na pobočku. Jakmile si nebudete vědět rady, můžete využít call centrum. Pojistit si domácnost online nikdy nebylo tak snadné.

Pokud nechcete sami hradit veškeré náhrady neočekávaných událostí, pak si co nejdříve sjednejte majetkové pojištění. U renomované pojišťovny je to otázka několika minut.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články