-0.7 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Lamelové obklady stěna a stropů od Woodpasta.cz

Redakce doporučuje

S lamelovými panely Woodpasta je vše jednodušší, rychlejší, levnější a také funkční. Lamely jsou ve formě celých kusů nástěnných panelů, které lze snadno připevnit na zeď i svépomocí. Momentálně je v nabídce 5 druhů dřevěných dekorů, které jsou zpravidla skladem, takže lamelovou stěnu si zákazník může užívat v řádu dnů od objednání. Na základě vzorků zasílaných poštou zákazník také rychle zjistí , jak bude stěna přesně vypadat.

Pokud se Vám lamelové obklady stejně jako mnoha dalším nadšencům do interiérového designu líbí, nemusíte již výrazně váhat. Jak vyplynulo z výše uvedeného, nejde dnes již o tak logisticky náročný projekt, a o výsledný vzhled rozhodně nemusíte mít obavy.

Příběh zakladatele společnosti

Zakladatel společnosti Woodpasta Tomáš Kučva se od roku 2014 živil jako tvůrce únikových her. Na jaře 2020 z důvodu pandemie Covid všechny únikové hry zavřely a Tomáš s partnerkou volný čas využili rekonstrukcí bytu. Moc se jim líbil lamelový design stěn, ale brzy zjistili že v České republice podobné prvky v interiéru realizují jen truhláři a to většinou jen na základě návrhů architektů. Cena obkladů byla velmi vysoká, doba zhotovení dlouhá a zpočátku ani nebylo jasné kde vlastně začít. A protože měl Tomáš zkušenosti z výstavby všemožných interiérů od strašidelných domů po pohádkové světy, rozhodl se změnit způsob jakým se lamelové interiérové prvky dělají a rozhodl se je začít vyrábět jako hotové panely.

Pozitivní recenze

Zákazníci oceňují velmi snadnou montáž a rychlé dodání hotových lamelových panelů. Díky jejich unikátním akustickým vlastnostem také panely pomáhají citelně zvýšit akustickou pohodu v interiérech a to zejména v novostavbách. Společnost Woodpasta má za sebou již desítky úspěšných realizací a spokojených zákazníku. Stačí si jen vybrat správnou barevnou kombinaci a Váš interiér může získat punc skandinávského designu a luxusu. Lamelové panely jsou dodávány v rozměru 2790x 60 x 2 a lze je snadno upravovat.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články