3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Pořiďte si moderní chatku v podobě celoročního mobilního domku

Redakce doporučuje

Přemýšlíte o stavbě nové chatky na svém pozemku? Než začnete investovat do stavebního materiálu, podívejte se na výhody celoročních montovaných domků. Za zlomek ceny získáte krásnou a prostornou chatku s moderním vybavením!

Mobilní domy jsou skvělou alternativou pro chatky

Potřebujete na svém pozemku postavit chatku, kde byste si mohli užívat volné chvíle po práci, trávit víkendy nebo i dovolené? Jak by se vám líbila představa, kdybyste již na pár dní měli na daném místě chatku, která by byla vybavená a navržená přesně podle vašich představ? Tato možnost není pouhým snem. Přeměňte ji ve skutečnost!

Naše firma nabízí celoroční mobilní domy v různých typech a provedeních. Zákazníci nejčastěji volí alternativu pro celoroční obývání, kdy mohou svůj mobilní dům používat i v zimě. Naše mobilní domy vyrábíme v ČR v našich výrobních prostorách.

Vyberte si ze široké nabídky celoročních mobilních domů

Naše firma se specializuje na výrobu mobilních domů již dlouhé roky. V nabídce máme malé chatky i velké rodinné domy, které můžete se svou rodinou obývat celoročně. Už za zlomek ceny získáte chatku, která bude navržena přesně podle vašich představ i vybavená moderním nábytkem. My totiž zákazníkům nabízíme možnost výběru varianty střechy, vnějšího pláště a vnitřního vybavení. Díky této volbě si můžete navrhnout dům, který nikdo nemá!

Celoroční mobilní domy splňují všechny předepsané normy

Námi postavené celoroční mobilní domy jsou kolaudovatelné. Všechny námi montované mobilní domy vyhovují požadavkům stavebního zákona a předpisům o energetické náročnosti budov (PENB). Díky kvalitní izolaci stříkanou pěnou dosahují mobilní domy z naší výroby velice nízké energetické náročnosti. S námi nemusíte řešit, jak dostanete svůj mobilní dům na pozemek. My vám jej přivezeme a v případě zájmu zajistíme betonové patky či zemní vruty pro usazení domu. Kromě toho  jsme schopni po pozemku také rozvést sítě.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články