3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

S problémy ve vaší koupelně vám pomůže náš instalatér Praha

Redakce doporučuje

Pravidelná kontrola těsnění, trubek, hadiček, baterií a toalety je nezbytné pro udržení vaší domácnosti v perfektním stavu. S případnými problémy vám může pomoci náš instalatér Praha.

Koupelna vyžaduje pravidelnou kontrolu. A nejen ta!

Zpozorovali jste problémy se špatně odtékající toaletou nebo se vám v koupelně hromadí plíseň? Nechte si odborně zkontrolovat všechny trubky v domácnosti. Pozorujete poslední dobou vlhkost ve vaší koupelně nebo se vám začala v rozích tvořit plíseň?

Pomalu unikající voda může brzy propuknout v havárii, která vytopí vaši i sousedovu domácnost. Pozvěte si na revizi své domácnosti našeho instalatéra. Ten vám zkontroluje přívody vody, odpady, toaletu, umyvadlo, ale také třeba pračku a myčku na nádobí. Díky revizi odpadů a trubek bude vaše domácnost v perfektním stavu a vy neriskujete případné vytopení bytu. Co ještě náš Instalatér Praha ve vaší domácnosti zkontroluje?

Ventilační systém

Ventilace by měla značně snižovat v koupelně vlhkost. Pokud vlhkost přetrvává dlouho poté, co jste se koupali či sprchovali, zkontrolujte ventilaci. Poškozené ventilátory by měly být vyměněny a nesprávně instalované větrání by mělo být vyřešeno odborníkem. Náš instalatér poradí s koupí nové ventilace, která je určena přímo pro vaši koupelnu. Pro ventilaci se sledují nejrůznější parametry, jako je její velikost apod.

Začíná se někde tvořit plíseň?

Začíná se vám v koupelně objevovat plíseň? To je důsledek toho, že je v místnosti velká vlhkost. Plísní existuje několik druhů a v žádném případě by se neměly brát na lehkou váhu, protože mohou ovlivnit zdraví dýchacích cest a agitovat alergie. Náš instalatér Praha provede pečlivou kontrolu všech těsnění. Viníkem může být kapající voda u vanového odtoku nebo třeba u pračky.

Uvolněná sprchová hlavice

Uvolněná sprchová hlavice, která je instalována přímo ze zdi, znamená únik vody a nadměrnou vlhkost, kdy opět končíme u zvýšeného rizika tvorby plísní. Upevnění sprchové hlavice je stejně snadné jako výměna těsnění. Náš instalatér Praha má s sebou v autě všechna běžně dodávaná těsnění k bateriím, proto vám jej vymění ihned na místě.

Kapající kohoutek

Podobně jako v předchozím případě je netěsnost baterie jednou z těch nepříjemností, které majitelé domů mají sklon ignorovat. Obvykle se však jedná o rychlou opravu.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články