0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Dřevo jako hlavní stavební prvek aneb. Stavíme moderní dřevostavbu

Redakce doporučuje

Levné dřevostavby na klíč jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi. Postavte si svůj vysněný dům s velkoryse řešeným interiérem a atypickým designem domu. Dřevostavby nabízí téměř neomezené možnosti stavby!

Levné dřevostavby na klíč s dlouholetou tradicí

Dřevostavby mají ve stavebnictví již dlouhou tradici. Především v zahraničí se k výstavbě rodinných domů investoři přiklánějí právě k dřevostavbám. Výhod mají hned několik a ty nejzásadnější jsou rychlost výstavby, ekologické smýšlení a samozřejmě nízké náklady na provoz i velkého rodinného domu. Do povědomí českých zákazníků se sice masivně dostaly až v posledních letech, ale ihned si díky svým vlastnostem získaly velkou oblibu.

Stavíme kvalitní a levné dřevostavby na klíč

Dřevostavby jsou pro zákazníky šetrným, cenově dostupným a zcela plnohodnotným řešením bydlení. Tento typ stavby vychází v porovnání zděnými stavebními systémy mnohem levněji. Navíc nedochází během výstavby k navyšování ceny díky dodatečným vícenákladům. Máte tak podepsáním smlouvy záruku pevné ceny díla, což je výhodné především při financování hypotečním úvěrem. Naše společnost se zabývá stavbou levných dřevostaveb na klíč. S námi si můžete postavit moderní i architektonicky zajímavý patrový rodinný dům či bungalov.

Stavba dřevostaveb je rychlá

Hlavní a nesrovnatelnou výhodou dřevostaveb oproti zděným domům je jejich snadná a rychlá výstavba. Běžný rodinný dům je po nástupu naší firmy na připravenou základovou desku po 14 dnech hotov po střešní krytinu s uzavřeným obvodovým pláštěm a po 1 měsíci od nástupu jsou kompletně hotové všechny obvodové stěny se vzduchotěsnou obálkou. Váš rodinný dům je v této fázi připravený pro vnitřní instalace elektřiny, vody a topení. Celá stavba se dá stihnout  za 4 měsíce.

Suchá stavba umožňuje výstavbu i v zimě

Pro práci používáme „suchý“ materiál. Levné dřevostavby na klíč provádíme suchou výstavbou. Tento způsob stavby umožňuje provádět práce i v zimním období nehledě na teploty pod bodem mrazu a tím urychlit výstavbu domu.

Moderní a zdravý interiér

Levné dřevostavby na klíč jsou oproti zděným domům lepší v oblasti vzduchotěsnosti obvodové obálky stavby. Jsou zde řešeny a vzduchotěsně utěsněny všechny detaily, což přispívá k výrazné úspoře za vytápění a tudíž ekonomické návratnosti vložených investic.

Protože je stavba prováděná pomocí dřevěných skeletů, nabízí se lepší subtilnost obvodových stěn stejném tepelném odporu oproti zděným stavbám, vzniká větší obytná plocha místností při stejné velikosti domu, což hraje významnou roli zejména na menších pozemcích. Protože jsou levné dřevostavby na klíč postavené z ekologických zdravotně nezávadných výrobků, vzniká v dřevostavbě příjemné a zdravé vnitřní mikroklima. Naše levné dřevostavby na klíč jsou ideální pro alergiky a astmatiky.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články