0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Jak pečovat o kovový plot? Odstraňte nedokonalosti pískováním

Redakce doporučuje

Kovové ploty vynikají noblesou, elegancí a nezaměnitelným vzhledem. Dotvoří celkovou atmosféru vašeho domu i zahrady. Krásný kovový plot je skvělou vizitkou vašeho domu. Jak pečovat o jednotlivé kovové dílce, aby byly krásné, čisté a zářivé? Vyzkoušejte čištění plotů pískováním.

Údržba kovových plotů metodou pískování

Plot je neodmyslitelnou součástí každého domu. Jeho role není pouze ohraničení pozemku, ale také dotvoření celkového vzhledu nemovitosti i zahrady. Ploty plní v současné době hlavně estetickou funkci. A kovové ploty vnesou do zahrady opravdu jedinečnou atmosféru. Mějte svůj plot vždy v perfektním stavu. I když na něj neustále působí sluneční svit, déšť a náhlá změna teplot. Jednoduchou a efektivní metodou pro údržbu kovového plotu je pískování. Odstraňte šetrně z jednotlivých plotových dílců odloupnutou rez, nánosy, mech i rez.

Jak probíhá pískování u kovových plotů

Potřebuje váš plot oživit, znovu natřít nebo odstranit rez? Metoda pískování je tou nejlepší a nejšetrnější volbou. Pískování neboli tryskání je technologie, která velmi jednoduše a efektivně zbaví veškeré části kovového plotu všech nánosů a to i ve špatně dostupných místech. Zvláště u kovaných plotů, kde jsou jednotlivé dílce opatřeny zdobným kroucením, je tato metoda nejúčinnější. Každá z technologií pískování má své přednosti. Proto zvolíme ideální volbu technologie právě pro váš typ kovového plotu. Jedině tak bude efekt nejlepší. Tryskat můžeme v interiéru i exteriéru. Naše firma Barmakolor je vybavena vysokoúčinnou pískovačkou s odsáváním.

Pískování plotových dílců, sloupků a tyčí

Starší ploty s kovovými sloupky a plotovkami, které slouží již řadu let, potřebují znovu natřít a provést údržbu. Zpravidla nejsložitější bývá právě čištění plotovek od nánosů mastnoty, rzi, vyrostlých mechorostů a sazí. Obraťte se na nás a my vašemu plotu dáme nový život. Pískování kovových tyčí, sloupků a dílců naší mobilní pískovací metodou, vám ušetří mnoho času a vynaložené energie. Po odstranění všech nánosů a zbytků barev je plot připravený k natření a údržbě. Pískování je elegantní řešení, pokud nechcete u renovace svého plotu strávit celé léto.

Nátěr kovového plotu

Po důkladném odstranění všech zbytků nánosů váš plot opatříme novým nátěrem. K nástřiku barvy používáme stříkací pistoli a kvalitní malířské náčiní. V rámci služeb nabízíme službu míchání barev, kdy jsme schopni namíchat přesně takovou barvu, kterou si budete přát. S mícháním barev a jejich následnou aplikací máme mnohaleté zkušenosti. Chcete, aby váš plot byl nejhezčí v ulici? Obraťte se na nás a my vám s renovací kovového plotu pomocí pískování pomůžeme!

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články