3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Pronájem plachtových hal

Redakce doporučuje

Plánujete stavbu rodinného domu či nějaké rekonstrukce, a hledáte levné řešení dočasného zastřešení pracovních strojů a nářadí? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem jsou velmi poptávané plachtové haly, které si je možno buďto zakoupit či pronajmout, a pokud vás plachtová hala natolik zaujme, mnoho firem nabízí i odkup pronajímatelné haly za zvýhodněnou cenu. Odkup mnoho lidí zvolí pro navýšení kapacity skladovacích prostor pro seno a jiné plodiny, zemědělské techniky nebo strojů, halu lze využít také i jako přístřešek pro zvířata jako jsou ovce, skot a koně., 

Mimo plachtové haly existuje i varianta ocelových hal, ale ty jsou daleko dražším a nákladnějším řešením pro zastřešení strojů, nářadí či pro úschovnu plodin. Pokud však víte, že hala bude využívána celoročně, pak zvolte variantu ocelových hal. Plachtová hala je svou konstrukcí a materiálem vhodná pro jarní až podzimní období, v zimě by se měla schovávat, není to však podmínkou. 

Výhody pronájmu plachtových hal:

  • Bezúdržbový provoz plachtové haly – žádné nebo minimální náklady na údržbu
  • Dlouhá životnost plachtových hal
  • Plachtová hala se v případě nutné potřeby dá poměrně v krátkém časem přesunout na jiné místo
  • Využití za každého počasí 
  • K jejich sestavení není potřeba stavebního povolení ani betonových základů
  • Firma, která vám halu pronajímá se o odvoz a dovoz postará

Mnoho firem a živnostníků nabízí také již zmiňovány pronájem mobilních hal, už se jedná o ocelové či plachtové haly. Hlavní výhodou plachtových hal je jejich flexibilita, můžete je snadně a rychle složit, rozložit i přemístit nebo upravit jejich délku. Rychle a pružně tak můžete reagovat například na zvýšenou poptávku po sezónním zboží, potřebu dočasného uskladnění stavebního materiálu nebo nutnost zastřešení výrobních či prodejních prostor během rekonstrukce. Plachtové haly umožňují rychlé a efektivní navýšení kapacity vašich skladovacích prostor. Máte zájem o pronájem velkých či těch malých plachtových hal, pro ať už pro potřeby skladování materiálu, parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Obraťte se na známou českou společnost halyjabor,cz, která Vám nabízí prodej i pronájem plachtových hal za výhodné cenové podmínky. Poradíme vám jak s výběrem rozměrů ale i s vizí, jak to bude do budoucna, zda nebude lepší odkup či pronájem plachtové haly. Vyberou s vámi takový typ a rozměr haly, který se bude nejvíce blížit Vašim představám a potřebám. 

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články