3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Zamilujte se na první vysávání!

Redakce doporučuje

Jak už to tak bývá. Partner nikdy není přesně podle vašich představ, ale vysavač by mohl být!

Dokonalé křivky, akorát do ruky, žádná těžká váha, nenáročnost na údržbu a ten výkon! Za ten by se nemusel stydět ani agent 007.  Není tedy řeč o vašem budoucím dokonalém partněrovi či partnerce, ale jste velice blízko. Také s vámi bude ve dne v noci, stále připraven k akci a tiše, i když velice výkonně si posvítí na záškodníky, kteří kazí dojem z útulného domova – tedy nečistoty, chmýří i prach. Ano řeč je o vašem skvělém (možná budoucím) vysavači. Který, když na to přijde, můžete s klidem vložit do ruky i svým ratolestem. Potřebovat s ním budete pouze jednu ruku, takže z druhé budete moci upíjet něco chladivého a dobrého ze skleničky. No není to asi vyloženě ideální romantický prázdninový večer, jaký byste si představovali, ale romantický prázdninový úklid to s ním bude určitě.

Nový aku tyčový vysavač Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem.  Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty. Díky nástavcům se ještě snadněji dostane i do opravdu těžko dostupných míst. Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Nečistoty vás už vysávat nebudou, vysajete je totiž vy – všechny!

www.karcher.cz

Previous article
Next article
Kuchyně od Gabon se stanou dominantou vaší domácnosti
- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články