3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Kuchyně od Gabon se stanou dominantou vaší domácnosti

Redakce doporučuje

Ať už rekonstruujete stávající kuchyni, stavíte dům, plánujete novou kuchyni a přemýšlíte, jaká bude pro vaší domácnost ideální, kuchyně Gabon vám nabídnou přesné řešení na míru, správné využití prostoru a dokonalé uspořádání všech vašich kuchyňských potřeb a náčiní.

Kdo jsou kuchyně Gabon

Moderní kuchyně Gabon patří k největším dodavatelům kuchyní pro Brno a celý Jihomoravský kraj. O jejich prvotřídní kvalitě svědčí i fakt, že firma uspěla nejen na náročném českém trhu, ale její úspěchy jsou zaznamenány na rakouském, německém a švýcarském trhu. Firma vznikla již v roce 1992 a věnovala se výrobě kuchyní i jiného nábytku. V roce 1998 se začala zaměřovat více na výrobu kuchyňských linek. Gabon se vypracovala natolik, že své výrobní prostory v Brně Bystrci musela přestěhovat do větších prostor o ploše 1500 m2.

Firma navrhne kuchyni společně s vámi

Pokud si netroufnete kuchyni navrhnout sami, raději byste si nechali poradit, Gabon je tu pro vás, aby vám poskytl návrhy kuchyní na míru. Někdy je jednoduše opravdu těžké naplánovat kuchyň, která bude dokonalá, když máme malý nebo jinak komplikovaný prostor. Někdy mají zákazníci různé požadavky, například vyšší pracovní desku, dvířka se zapuštěnými úchytkami, ale klidně i kombinované a neobvyklé barvy. Odborníci z Gabon s vámi vše prodiskutuji a pomohou vám s návrhem. Pomohou vám připravit grafický návrh vaší potenciální kuchyně.

Stačí, když zavoláte na firmu nebo se zastavíte v jejich showroomu. V dalším případě můžete také pozvat odborníky k sobě domů, kteří vše přeměří a rozvrhnou rozmístění kuchyně, ale i nábytku a mnoho dalších složitých prací mohou zajistit za vás.  

Obliba u lidí

Velkou oblibou jsou rohové kuchyňské linky. Říká se, že tento typ kuchyní není vhodný pro malé domácnosti, ale opak je pravdou. Z toho důvodu jsou tu odborníci, aby vám poradili s rozvržením a připravili takovou linku klidně i na míru. Rohové kuchyně nabízí více pracovního i úložného prostoru, což je pro lidi, kteří každodenně vaří, jistě vhodné.


Nové a moderní kuchyně můžete vybírat na livli.cz, a vybrat a koupit online tu, která se vám bude líbit nejvíce.


- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články