-0.7 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Chystáte se předělávat své hnízdo? Těchto 5 věcí vám zaručí pocit pohodlí a luxusu

Redakce doporučuje

Cítíte, že vaše bydlení by potřebovalo osvěžení? Když už se jednou pustíte do rekonstrukce bytu, změňte svůj příbytek tak, aby pro vás každodenní návrat domů činil malý svátek.

Při rekonstrukci starého nebo přizpůsobování nového příbytku nejednou přemýšlíme, co všechno si dopřát, a na čem raději ušetřit. Ve spolupráci s ČSOB jsme pro vás připravili přehled věcí, do kterých se vyplatí investovat. Budou vás totiž provázet dlouhou dobu, nebo posunou úroveň vašeho bydlení o level nahoru.

Stěny jsou oblečením vašeho bydlení
Určitě jim proto třeba věnovat zvýšenou pozornost. Většinou se člověk omezí pouze na vymalování, případně jednu výraznou barevnou stěnu. Je však tolik věcí, které s nimi můžete udělat. Využít se dají různé tapety, dřevo, reliéfy, cihlové designy … Díky nim se zcela změní charakter místnosti či celého bytu. Stačí jen popřemýšlet a ideálně se také poradit s odborníkem. Taková úprava vyžaduje o něco více času a prostředků, ale uvidíte, že konečný výsledek bude stát za to.

Dřevěné parkety oteplí váš domov
V 60. letech letěly parkety, později gumové podlahy s koberci, až přišel laminát. Ten pro svou dostupnou cenu způsobil velkou revoluci iv Slovenské domácnostech. Od té doby však uběhly téměř dvě desetiletí, a životnost těchto podlah se pomalu končí. I vaše vypadá tak, že ty nejlepší léta má už dávno za sebou? Předtím než ji vyměníte za čerstvou laminátovou dvojče, zkuste zajít do obchodů s podlahovými řešeními. Jedna procházka naboso po dřevěných parketách vám dá více argumentů než deset článků o nich. Přírodní materiál, který lze obrušovat, zaručí pocit kvality a luxusu.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články