0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Jak uspořádat šatní skříň

Redakce doporučuje

Bez ohledu na to, jak moc se snažíte udržet svůj šatník pod kontrolou, někdy to prostě nejde. Je tady však řešení, jak svůj šatník uspořádat a dohlédnout, aby uspořádaný i zůstal. Tím řešením je vhodná šatní skříň, která maximalizuje váš odkládací prostor bez ohledu na to, kolik místa ve vašem bytě máte, a k tomu několik nápadů, jak do ní vaše oblečení uložit. Pro každý prostor a rozpočet totiž existuje způsob, jak mít během chvilky uklizenou a lépe zorganizovanou skříň.

Základem úspěchu je kvalitní šatní skříň

Pokud máte čas a peníze na plnohodnotnou renovaci skříně, jděte do toho. Trh nabízí obrovské množství designových možností, které oživí vaši ložnici. Skvěle vypadá třeba otevřená šatní skříň, která vás zároveň donutí mít v ní pořádek. Pokud nevíte, kde podobné skříně hledat, stačí se podívat třeba na iodesign.cz, kde si zaručeně vyberete. Pokud ale tento prostor nemáte, začněte pracovat kreativně s tím, co máte. Možná máte spoustu vertikálního úložného prostoru, vestavěné police, nebo více závěsných tyčí. Využijte je všechny ve svůj prospěch. Pokud máte příliš mnoho polic a málo místa na zavěšení, možná můžete odstranit několik polic, místo toho zavěsit háčky na stěny, a naopak. Možnosti jsou nekonečné.

Cokoliv jemného, ​​luxusního nebo robustního pověste

Možná máte dost místa na pověšení každého jednotlivého trička, které vlastníte, ale pokud ne, zůstaňte u věšení samozřejmých věcí. To znamená jemné věci, jako jsou šaty a sukně, luxusní věci, jako jsou saka a obleky, a taky ty robustní, jako jsou kabáty a blejzry. Vše zavěste stejným směrem, delší předměty nalevo a kratší napravo, takže spodní část oblečení vytváří jednu linii.

Tlusté věci, jako je džínovina a svetry skládejte

Ušetřete si drahocenný závěsný prostor tím, že poskládáte objemné zimní svetry a džíny (samozřejmě na samostatné hromádky). Tyto položky tvoří na polici dokonalé stohy, protože jsou robustní a tlusté, což znamená, že se při stohování nezhroutí, nemačkají, ani neztrácí svůj tvar. Nejen to, budete moci jasně vidět každou položku ve skříni, takže bude mnohem snazší najít to, co hledáte.

Trička, pyžama a oblečení na cvičení patří do úložných boxů

Věci jako bavlněné trička, legíny a šortky bývají tenké a poddajné, což z nich dělá perfektní kandidáty pro techniku ​​„roll and tuck“. Tato technika je velkou úsporou místa, pokud ji ovšem uděláte správně. Místo skládání trička jednoduše přeložte napůl a srolujte do úhledných malých trubiček. Srolované oblečení zastrčte do otevřených krabic (skvělé na zasouvání do zásuvek). Můžete také použít drátěné nebo průhledné koše (ideální na police).

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články