4.4 C
Brno
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Stylové a elegantní. Bílé komody dokáží být výborným domácím doplňkem i v moderní domácnosti

Redakce doporučuje

Bílá barva u většiny lidí vždy evokuje naprosto totožné pocity. Čistota, jemnost a estetičnost. Dvojnásob potom v případě, kdy se jedná o věci jako je nábytek, nebo celkově navrhování domovního interiéru. Bílá barva zde má již ohromné roky své velké zastoupení. Dříve byla považována za elegantní a honosily se jí ty nejdražší domy. Dnes je bílá považována za standard čistého a estetického designu.

Nikdy nenaruší vás osobní prostor

Jednou z věcí, proč jsou bílé komody tak moc oblíbené v moderních domácnostech, je jejich velká prostorová neutralita. Zatím co různé barvy mohou narušovat komponenty nebo celkový vzhled místnosti a černá je dokonce v ohledu moderního nábytku téměř tabu, tak bílá barva je zde zlatá střední cesta.

Dokáže existovat vedle všech různých barev, aniž by narušovala harmonii v prostoru. Také díky tomu je například oblíbená v ložnicích, kde si člověk nepřeje žádné výrazné, rušivé elementy, které by mohly spánek komplikovat.

Prakticky využitý prostor v domácnosti

Nejen bílé komody, ale kterékoliv komody vám především nabídnout opravdu neuvěřitelné množství prostoru. Nemusí se to zdát, ale když si projdete standardní rozložení komody, tak vám ve svém počtu šuplat a úložného prostoru nabídne opravdu spoustu příležitostí k využití.

Nejde jen o vnitřek komody, praktická je i zevnějšku
 

Zevnějšek komody je potom dalším důvodem, proč je oblíbeným a praktickým nábytkem. Spousta komod je schválně navrhovaná na půl cesty mezi klasickým úložným prostorem se šuplíky a stolkem. Její využití totiž může být dvojí. Velice častý a moderní trend je spojování bílé komody se zrcadlem. Následné využití jako stolek, zrcadlo i úložný prostor dává ideální kombinaci pro praktickou domácnost každým coulem.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články