3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Chcete získat krytý prostor po celý rok? Volte opláštění hal

Redakce doporučuje

Získejte hermeticky uzavřené prostory pro vaši výrobu, sklad či prodej. Specializujeme se na opláštění hal kvalitními plachtami, které je možné doplnit o potisk a jiné doplňky.

Opláštění hal pro nový krytý prostor

Sháníte pro svůj podnik nový prostor pro výrobu, sklad nebo prodej? Nebo potřebujete chránit své stroje před povětrnostními vlivy? Skvělou volbou pro vaše účely může být opláštění hal pomocí pevných plachet. Plachty jsou vyrobené z kvalitního PVC, odolávají UV záření a všem povětrnostním vlivům. Objednáním plachtové haly získáte nový, hermeticky uzavřený prostor, který lze využívat celoročně. Plachtové haly a opláštění hal dodáváme i do vysokohorských oblastí, kde jsou kladeny vyšší požadavky na pevnost konstrukce i opláštění.

Barevné provedení opláštění hal

Všechny námi dodávané plachty vynikají dlouhou životností. Lze je opatřit potiskem loga, sloganem, různými texty i grafikou dle vašich potřeb nebo námi předpřipravenými šablonami. Vaše hala může mít stejnou barvu jako ostatní budovy v areálu, popřípadě ji lze ozvláštnit o grafickou podobu v různém designu. Do vysokohorských oblastí se bude skvěle hodit potisk dřevěného obložení, do okolní zástavby ve městech jsme schopni halu potisknout vzhledem podobajícímu se okolním domům.

Odolná konstrukce plachtových hal

Plachtová hala musí odolávat nepřízni počasí po celý rok. Aby vydržela několik desítek let, je nutné použít prvotřídní materiály a při stavbě držet přísné stavební postupy. Opláštění provádíme na klíč, naším odborným personálem.

Plachtové haly doporučujeme použít i do náročného terénu, kde jsou nároky na pevnost konstrukce mnohem vyšší, než u městské zástavby. Specializujeme se na výrobu, prodej a pronájem plachtových hal a opláštění hal. V případě potřeby vyrobíme opláštění na již stávající konstrukci, kdy nám stačí sdělit velikost požadované plachty, nebo k vám přijedou naši technici a halu zaměří přímo na místě.

Kvalita plachet

V rámci nové i stávající konstrukce lze doobjednat různé doplňky. Například pro rozdělení prostoru uvnitř haly zajistíme dodávku dílenských clon, které zajistí hermeticky uzavřený prostor od výroby a skladu. Všechny materiály, které používáme pro opláštění hal, jsou vyrobené z kvalitních materiálů, oboustranného lakování s atestací pro sníženou hořlavost. Haly mají barevné provedení a gramáž použitého materiálu je 650 až 1 050 g/m2

Rychlá výstavba Opláštěním haly můžete získat prostor pro ustájení zvířat, uskladnění zahradní a vozové techniky, nový hangár, jízdárnu, pěstírnu, výrobní a skladové haly i třeba kryté trhy. Pro vámi požadované účely není nutné stavět pevnou budovu. Plachtová hala poskytne stejné zázemí za zlomek ceny, námahy a času výstavby. Výhodou opláštění haly její flexibilní použití. Halu lze jednoduše demontovat a postavit na jiném místě. Pro stavbu plachtové haly není nutné stavět pevné základy, stačí rovný a pevný povrch. Zavolejte si k nám do Haly Jabor pro cenovou kalkulaci opláštění vaší haly.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články