0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Přesná cena stěhování? Stěhuju.cz vypočítá cenu v reálném čase.

Redakce doporučuje

Asi se nenajde nikdo, kdo by se na stěhování těšil. Když Vás stěhování čeká, máte 2 možnosti. Stěhovat svépomocí, přičemž Vám musí pomoci kamarádi nebo rodina, nebo využít stěhovací firmu. Pokud se rozhodnete pro první variantu, seženete dodávku, koupíte pár rolí bublinkových fólií a za pomoci kamarádů se za minimální náklady odstěhujete. V případě, že tuto možnost nemáte, je na místě druhá varianta, využít stěhovací firmu.

Pokud jste se v minulosti již stěhovali a využili stěhovací firmu, možná jste si všimli, že málokterá firma Vám sdělí alespoň orientační cenu. Důvod je jasný, není jednoduché přesně spočítat, kolik hodin stěhování zabere. Proměnných, který tento čas ovlivňují je několik, například z jakého patra se stěhujete, co přesně budete stěhovat, jestli je v domě výtah a další.

Téměř všechny obory prochází v posledním desetiletí inovací, nevidíme důvod, proč stěhování vynechat.“

Stěhuju.cz spočítá cenu in-time a stěhování zajistí

Nová online stěhovací služba Stěhuju.cz na základě zadaných parametrů v aplikaci vypočítá konečnou cenu za stěhování. Celková doba vyplňováni kalkulace zabere bezmála 2 minuty a po odeslání objednávky je následně předána partnerské stěhovací službě.

Proč Stěhuju.cz?

✔ On-line kalkulace během 2 minut

✔ Volný termín v 99 % poptávek

✔ Žádná prohlídka bytu před stěhováním

✔ Vypočtená cena je finální

Volný termín kdykoli

Služba Stěhuju.cz spolupracuje s desítkami stěhovacími firmami po Česku, díky níž jsou schopni zajistit volný termín na stěhování takřka kdykoli. Díky algoritmu, který cenu vypočítá v reálném čase je možné také eliminovat standartní návštěvu stěhovacího technika, který stanoví orientační cenu za požadované stěhování na základě odhadu časové náročnosti.

Vypočtená cena je finální

Cena, kterou kalkulátor na základě zadaných parametrů vypočítá, je finální. V případě, že uživatel zjistí, že chce odstěhovat nějaké položky navíc, operátor cenu přepočítá a zašle ke schválení. Stěhuju.cz se snaží zákazníkům usnadnit rozhodování, zda je pro ně výhodné podstoupit stěhování svépomocí nebo využít profesionály s přesně stanovenou cenou. Nenastane tak následné překvapení pří placení, kdy zákazník je vyzván k zaplacení částky, která může být o několik desítek procent vyšší než stanovená orientační cena.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články