3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Povlečte postele na Velikonoce do nového, jarního povlečení

Redakce doporučuje

Jaro je za dveřmi, a stejně tak se kvapem blíží Velikonoce. Letos připadají na polovinu dubna a tak přichází správné chvíle, během nichž si v klidu vybereme nové ložní povlečení plné jarních barev a motivů. Přinesete domů svěžest, radost, veselí, a potěšit můžete nejen sami sebe, ale i své děti, ať už jsou malé, nebo náctileté.

Vsaďte na barevné povlečení

Je naprosto kouzelné, když sladíte postel k úplné dokonalosti. S jarem jsou bezesporu spjaty květiny, svěží zelená tráva a rostlinky, ale také ptáci a mláďata různých zvířat. Jaru dominují pestré a zářivé barvy, proto je skvělé vybrat si nějaké svěží, jarní povlečení, které vám dodá energii, probudí vás po zimě a bude se vám v něm nejen dobře spát, ale také probouzet.

Líbit by se vám mohlo např. povlečení SATÉN DESIGN hortensie. Máte-li rádi modrou, fialovou a růžovou, tohle povlečení vás okouzlí. Doplnit jej můžete jakýmikoli polštářky v barvách, jež jsou použity na povlečení, a prostěradlo může být klasicky bílé nebo zelené, růžové, modré či fialové.

Tulipány k jaru neodmyslitelně patří. Proto je pravým jarním povlečením i model SATÉN DESIGN tulips zdobený růžovými nebo žlutými tulipány. Stačí si vybrat, které jsou vám milejší.

Nechcete povlečení s květinami? A co třeba povlečení KLASIK DESIGN butterfly? Najdete na něm spoustu pestrobarevných motýlů, které potěší dospělé, ale i děti. Prostěradlo volte bílé nebo v barvě některého z motýlů poletujících po povlečení.

Aby vám bylo příjemně

Svěží barvy povlečení mnozí z nás používají kvůli jeho pestrosti i v létě. Je proto ideální, když sáhnete po bavlně, krepu a jiných materiálech, které jsou nám v teplých měsících příjemné.

Praktické je volit materiál, jenž není nutné žehlit. Mnohé jarní povlečení, které není nutné žehlit, najdete na scanquilt.cz. 

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články