3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Jaro je za dveřmi – dům a zahrada se potřebují nadechnout

Redakce doporučuje

Také přemýšlíte o tom, jak byste vylepšili svou domácnost drobnými změnami, které vás nebudou mnoho stát? Navštivte internetový obchod magichome.cz, a projděte si jednotlivé kategorie, jako například bytové doplňky; dům a zahrada; kuchyně & jídelna; koupelna & WC; nářadí, dílna; úklid a údržba; bytový textil; exkluzivní kolekce; novinky; baterie, žárovky, LED. Určitě tam objevíte nějaký kousek nábytku či vybavení do bytu, které ho zvelebí za pár kaček. Kromě toho existují určité osvědčené fígle, které dokážou v levného udělat luxusní.

  • Třeba taková samolepící fólie tmavý dub. Ze starého nábytku dokáže udělat nový. Zásuvky, skříňky a police tak mohou získat úplně nový vzhled.
  • Kouzelná může být i černá samolepka na bílé lednici. Černým motýlem s květinami lze však oživit také skříň nebo dveře. Samolepka se hodí do každého interiéru.

Tak vidíte, dva bytové doplňky z internetového obchodu magichome.cz mohou vašemu interiéru prokázat skvělou službu.

Co třeba elastický potah na židli?

Do zrekonstruovaného bytu nemusíte pořizovat hned nové židle. Vždyť přece stojíte o bytové doplňky, které interiér oživí, ale nebudete za ně muset moc utrácet. Co tedy vrátit starým židlím svěží vzhled díky elastickým potahů na židle? Budou se skvěle hodit i do obývacího pokoje. A protože k jaru patří jak proměny interiéru, tak také jarní úklid, navštivte kategorii úklid a údržba a sáhněte po smetáčku s lopatkou, čistícím kartáčku do domácnosti nebo třeba rozprašovacím mopu.

Na rozprašovací mop nedáte dopustit

Právě posledně jmenovaný, tedy rozprašovací mop ze sekce úklid a údržba, chcete-li kuchyně a jídelna, koupelna a WC, nářadí, dílna se stane vaším ideálním pomocníkem pro všechny typy podlahových krytin. Jeho hlavice otáčející se o 360 ° se dostane úplně všude. Začnete stříkat vodu ze zásobníku na podlahu před sebou a navlečeným hadrem z mikrovlákna podlahu vytřete. Důležité je, že hadr z kvalitního mikrovlákna můžete vyprat a používat opakovaně. Tak tedy – hurá nakupovat

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články