3.5 C
Brno
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Potřebujete přestěhovat piano? Obraťte se na naše stěhováky

Redakce doporučuje

Stěhování pian, křídel a jiných hudebních nástrojů vyžaduje přesné postupy, aby nedošlo k rozladění stroje, popřípadě jeho mechanickému poškození. Naše firma Stěhování Brno zajišťuje stěhování pian a křídel po Brně i po celé České republice.

Proč si pozvat na stěhování piana stěhováky?

Potřebujete přestěhovat své piano do jiného patra nebo jej chcete odvést na jinou adresu? Stěhování pian a křídel vyžaduje citlivý přístup a hlavně praxi. Zvláště, pokud se jedná o stěhování z vysokých pater nebo v málo prostorných místech. Se stěhováním klavírů vám pomohou naši profi stěhováci. Pomůžeme vám se stěhováním i dalších hudebních nástrojů. Naše firma Stěhování Brno má mnohaleté zkušenosti se stěhováním hudebních nástrojů a těžkých předmětů.

Stěhování pian profesionálním přístupem

Naše stěhovací firma Stěhování Brno se specializuje na stěhování těžkých břemen. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni pro stěhování jak těžkých břemen, tak stěhování pian, křídel a jiných hudebních nástrojů. Díky mnohaleté praxi si dokážeme poradit se stěhováním pian i z těžko přístupných míst, zvláště v historické části Brna, kde jsou budovy bez výtahu. Pokud potřebujete během stěhování přemístit také piano nebo třeba historicky cenné křídlo, obraťte se na naší profi stěhovací firmu. Se stěhováním křídel, pian, klavírů a dalších těžkých hudebních nástrojů, máme mnohaleté zkušenosti a samozřejmě potřebnou stěhovací techniku.

Jak na bezpečné stěhování klavíru

Pokud se stěhujete na novou adresu a je součástí stěhování například klavír, nedoporučujeme se pouštět do stěhování svépomocí. Pokud tedy nejste zkušenými stěhováky. Stěhování takového hudebního nástroje vyžaduje odborný přístup, sílu a speciální balení, aby nedošlo k jeho poškození. Máme zkušenosti se stěhováním pian z těžko dostupných míst, z vysokých pater bez výtahu i z koncertních sálů.

Každý majitel piána má k tomuto nástroji osobní vztah. Ať už jste vyhlášený virtuóz nebo máte doma křídlo po svých předcích, jistě jej svěříte pouze do profesionálních rukou. Stěhování pian spadá do kategorie stěhování těžkých břemen. Toto stěhování vyžaduje zvláštní přístup, pro který jsou naši profesionální stěhováci pravidelně školeni. Samozřejmě jsme během stěhovacích prací jištěni pojistkou s vysokým plněním. Objednejte si službu stěhování piana a nechte si od našich stěhováků také přestěhovat i zbytek domácnosti.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články