3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Komody využije každá domácnost

Redakce doporučuje

Jestliže máte rádi nábytek, který je nejen hezký, ale zároveň i velmi praktický, určitě si pořiďte šuplíkové komody. Hodí se na oblečení, které v nich můžete skládat do komínků, třídit za pomoci děličů šuplíků, ale hodí se i na školní pomůcky, bytový textil nebo rozměrnější lehké věci.

Komody mnoha stylů a barev

Máte domácnost laděnou do bílé barvy? Chcete udržet tento trend a opět se ohlížíte po bílé? To se vám jistě zalíbí bílé komody, které jsou velmi elegantní a hodí se do ložnice, dětského pokoje i do obýváku. Pokud máte prostornou halu nebo širokou chodbu a zápasíte s úložným prostorem, směle umístěte komodu i do těchto prostorů. Stačí na ni položit velkou mísu se sušenými voňavými květy, velkou vázu s kyticí nebo třeba fotografii celé rodiny, a rázem do haly či chodby báječně „zapadne“.

Jestliže máte raději přírodní provedení, podívejte se na komody dub Sonoma. Tady se snoubí jednoduchost, elegance a krásná hnědá barva. Jestli se vám často zdá, že úchyty a madla „hyzdí“ kdejaký nábytek, tenhle vám padne do oka. Tady žádné madlo či úchyt nepřekáží a nekazí celkový dojem. 

Moderní je i šedý nábytek. Všeobecně však platí, že čím je tmavší, tím může opticky zmenšit prostor. Komody však nejsou vysoké, jako např. vestavěné skříně, takže ani tmavé barvy prostor „neuzavřou“ úplně a bude vzdušný. 

Pod televizi i vedle gauče

Je skvělé, že si můžete vybrat různě členěnou komodu. Kupříkladu komody Wenge mají i 5 šuplíků nad sebou v jedné řadě, oblíbený je i model se šesti šuplíky, které jsou po třech ve dvou řadách. K dostání jsou i komody široké např. 140 cm se třemi šuplíky nad sebou. A co komoda, která má šuplíky i police ukryté za dvířky? Konkrétně model komoda 2D2S Wenge.

Pokud chcete komodu pod televizi, volte širší typ v nižším provedení. Naopak vedle gauče můžete klidně použít komodu, která bude úzká a vysoká, ale i širší a vysoká. Záleží jen na tom, jak členěný nábytek potřebujete. 

Komody se báječně nakupují i online, nemusíte jezdit do kamenných prodejen. V e-shopech bývají skvěle nafocené a barva odpovídá reálu. Navíc je velmi snadné je složit. Přesvědčte se sami.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články