0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Komíny Schiedel patří k nejlepším komínovým systémům

Redakce doporučuje

Na trhu se nachází relativně velké množství komínových systémů od různých dodavatelů, mezi nimiž bývá obtížné vybrat si ten nejlepší. Kvalitní komín poznáte nejenom podle spokojených uživatelských referencí, ale také podle špičkových materiálů. Komíny Schiedel jsou vyráběny z prvotřídního nerezu, díky čemuž si drží dlouhou životnost a skvělou odolnost vůči spalinám. 

Zapomeňte na klasický zděný komín

Éra tradičních zděných komínů je už dávno pryč. I když patříte k nejšikovnějším zedníkům v okrese, tak byste se do stavby klasického komínu z cihel pouštět neměli. Proč? Tyto spalinové cesty byly dávno překonány moderními technologiemi a materiály. Zděné komíny často neodpovídají současným normám, a proto se raději zaměřte na komíny Schiedel. Ty je možné kombinovat s krbovými kamny nebo plynovými kotly, a navíc tento komínový systém obsahuje veškeré potřebné součásti. 

Jak připojit více kamen?

Pokud potřebujete na jeden komín napojit více kamen nebo topenišť, musíte se pustit do výstavby více spalinových cest. Podle současných norem a platných vyhlášek totiž platí, že jednomu spotřebiči odpovídá právě jeden komínový průduch. Tomu je nutné přizpůsobit výběr komínového systému. Pro komíny Schiedel to ovšem nepředstavuje žádný problém, neboť lze pomocí modulární technologie vytvořit i více komínových průduchů v jednom komínu. V tomto případě se ovšem poraďte s revizním technikem, abyste při uvádění spalinových cest do provozu nemuseli čelit problémům.

Od koho si komín pořídit?

Komínové systémy odebírejte pouze od kvalitních a prověřených dodavatelů. U renomované firmy máte možnost konzultace konkrétní spalinové cesty s odborníkem a v závislosti na připomínkách komínový systém upravit. Spolehlivý dodavatel zajišťuje i odbornou montáž, díky čemuž máte stoprocentní jistotu, že bude otopný systém perfektně fungovat. Kromě komínového systému je najednou možné instalovat i kamna nebo krb.

Komíny Schiedel patří v současné době k vůbec nejlepším systémům na odvod spalin, které se dají na trhu sehnat. Obraťte se na renomovaného dodavatele a pořiďte si komíny Schiedel i do své domácnosti.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články