-1.4 C
Prague
Neděle, 16 ledna, 2022

Půjčovna stavebních strojů aneb jak funguje pronájem bagru či dumperu

Redakce doporučuje

Většina stavebních zakázek je přesně naplánována dle přísného časového harmonogramu, v němž není příliš prodlev. Technika používaná při výkopových a dalších pracích se ovšem může z minuty na minutu porouchat – a stavbyvedoucímu poté zbudou jenom oči pro pláč. V takovém okamžiku je nutné zachovat chladnou hlavu a obrátit se na pomoc. Tou je půjčovna stavebních strojů, která nabízí dlouhodobý i krátkodobý pronájem veškeré stavební techniky.

Co je možné si pronajmout?

Půjčovna stavebních strojů si je dobře vědoma aktuálních potřeb ve stavebnictví. V jejím portfoliu tak naleznete vibrační pěch a další utužovací techniku, k níž se řadí například vibrační deska jednosměrná, vibrační deska reversní nebo vibrační válec s vodícím kolem. Použitím těchto nástrojů dokonale zhutníte jakýkoliv povrch, což zlepší odolnost a pevnost dané stavby. Kromě toho si můžete pronajmout řezač spár a jakoukoliv další techniku, kterou náhle potřebujete na menší i větší stavbě. 

Kolik pronájem stojí?

Cena za pronájem jednotlivých stavebních strojů se velmi liší. Závisí nejenom na délce doby pronájmu, ale také na vlastní ceně pronajímané techniky. Například smykem řízený nakladač je možné pronajmout za necelých 1 800 Kč za den. Tyto malé a šikovné nakladače lze navíc osadit užitečným příslušenstvím, které si v půjčovně také můžete pronajmout. Pro demoliční práce se skvěle hodí Locust hydraulické rozrušovací kladivo a při úklidu suti naopak oceníte výhody a odolnost zubové lopaty.

Stroje jsou v prvotřídním stavu

U mašin z půjčovny stavebních strojů se nemusíte o jejich funkčnost obávat. Kloubový nakladač Hydrema se základní lopatou i kolové rypadlo Hydrema prochází pravidelnou údržbou. V rámci ní jsou zkontrolovány stavy provozních kapalin nebo případné netěsnosti na hydraulickém vedení. Případné závady jsou zaznamenány do servisních knih a zkušení opraváři je v co nejkratší možné době napraví. Rypadlo nakladač Hydrema 906 D (8,2 t, 75 kW) se tak bude moci ihned pustit do práce.

Půjčovna stavebních strojů pronajímá pouze spolehlivé stroje od prověřených značek. Pokud byste měli o pronájem jakékoliv stavební techniky zájem, neváhejte se na půjčovnu obrátit. 

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články