3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Bytový textil dokáže s vaší ložnicí zázraky

Redakce doporučuje

Ložnice je místností, ve které potřebujeme odpočívat na maximum. Aby tomu tak bylo, je důležité zvolit správnou postel, matraci, ale i ostatní zdánlivé maličkosti. Vylepšete si vaši ložnici k dokonalému a stylovému výsledku během chvíle. Bude vám stačit jen pár maličkostí.

Zaměřte se na jednu barvu ložnice

Pokud se chcete cítit ve vaší ložnici dobře, nepřehánějte to s mnoha barvami. Každé roční období může být vaše ložnice k nepoznání díky pár drobným dekoracím nebo povlečení. Právě bytový textil udělá velkou službu za všechny ostatní dekorace v místnosti. Důležité je umět vybrat nábytek v takové barvě a struktuře, co se pak bude hodit k jakékoliv barvě dekorací.

Nepodceňujte výběr bytového textilu ve vaší ložnici

Povlečení, prostěradlo i malé dekorativní polštáře. Právě tento bytový textil se může stát dominantou vašeho interiéru, kde spíte. U výběru povlečení myslete na kvalitu materiálu, který by vám měl být maximálně příjemný. Můžete vybrat jeden teplejší druh na zimu a chladnější na letní noci.

Barevné složení polštářů a přikrývky by mělo být hodně podobné nebo jen o pár odstínů odlišné. Docílíte tak optického sladění celé místnosti. Do stejných barev pak můžete ladit i drobnosti v ložnici.

Dekorace vám zvýrazní design interiéru

U dekorací nezapomínejte vybírat stejný styl. Pokud máte raději minimalistický design, pak bude nevhodně vyčnívat například romantický povlak polštáře. Barevně můžete sladit například malé dózy na kosmetiku na vašem toaletním stolku nebo menší rozměr koberečku před postelí. Ten celé místnosti dodá na útulnosti.

Stejným způsobem můžete ledabyle použít přes postel i přehoz, který je v dnešní době velmi moderní. Ve stejné barvě se vám do ložnice mohou hodit i textilní boxy a pořadníky v prádelníku nebo dekorativní vázička na komodě.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv barvu, myslete na to, že všeho moc škodí. Při dekorování proto přemýšlejte i nad tím, zda nebude barvy na dekoracích už příliš.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články