0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Půjčovna dodávek, která nikdy neodmítne

Redakce doporučuje

Náš tým se dlouhodobě specializuje na pronájem užitkových vozů do hmotnosti 3.5 tuny. Může se přitom jednat jak o dlouhodobý, tak i jednorázový pronájem. Půjčovna dodávek Zlín je otevřena všem typům klientům. Živnostníkům, podnikatelům i soukromým osobám. Naše dveře centrály v Otrokovicích jsou vám otevřené stejně jako klientům z širého okolí. Příznivé podmínky a garantované ceny platí pro každého.

Dostupnost pro každého v příznivém čase

Vozový park půjčovny dodávek Zlín je k dispozici všem klientům 7 dní v týdnu v čase 8 – 20 hodin. V každém případě je možné si domluvit kteroukoli jinou hodinu a náš personál váš bude čekat.

Naše vozy fungují také jako reklamní plocha, díky čemuž nabízíme ceny pronájmu s garancí těch nejnižších na trhu půjčoven dodávek. Zároveň s tím udržujeme vysoký standard všech nabízených služeb.

Technika neustále pod dohledem

Servisní tým techniků půjčovny dodávek Zlín věnuje kontrole vozidel v našem parku neustálou pozornost. To zaručuje jejich špičkový provozní stav. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou a samozřejmostí je neustále dostupná asistenční služba pro všechny nesnáze, které mohou naše klienty na cestách potkat.

V případě potřeby vám zapůjčíme rudlíky pro stěhování, kotvící kurty pro usazení nákladu, pronajmeme palubní navigaci a poskytneme energo nápoje přímo do kabiny. 

Co po vás budeme chtít?

Není toho mnoho, ale něco přece jen. Od klientů požadujeme řidičský průkaz pro skupinu B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Samostatně pak samozřejmě poplatek za pronájem konkrétního vozu.

V případě firemní spolupráce s půjčovnou dodávek Zlín budeme chtít jednatele či osobu s notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky nechat přímo v našem sídle.

Kilometry s limitem

Na rozdíl od jiných pronajímatelů užitkových vozů jsme ve vozech stanovili kilometrový limit. Jde o další důvod příznivé cenové politiky půjčovny dodávek. Hodnoty jsou navíc nastaveny na takovou míru, že neomezuje více jak 95% našich klientů.

Platby moderní doby

Naše firma sice neakceptuje platební karty, před zapůjčením dodávky je ale možné poslat peníze převodem oproti vystavené faktuře. Již výše zmíněnou kauci přijímá půjčovna dodávek Zlín pouze v českých korunách. Poplatek za samotný pronájem vozidel je ale možné uhradit i ve stále populárnějších kryptoměnách – akceptujeme Litecoiny, Ethereum a také Bitcoin.

Ozvěte se

Pokud vám leží na srdci ještě něco nebo se chcete už domluvit na konkrétním voze, ozvěte se – buď na telefon 608 800 180 v čase 8 – 20 hodin nebo na mailovou adresu pbrezik@email.cz.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články