0 C
Brno
Středa, 30 listopadu, 2022

Nová zelená pražská čtvrť vzbudila velký zájem. Zbývají poslední byty k prodeji

Redakce doporučuje

Byty u parku jsou obklopeny zelení a právě přilehlým parkem Židovské pece. Jedná se o moderní rezidenční projekt, který je nejen v příjemném prostředí v atraktivní pražské čtvrti Žižkov, ale také má v dosahu veškerou občanskou vybavenost. Je zde zkrátka vše, co můžete od moderního bydlení očekávat. Stále ještě máte možnost zakoupit zde byt, ale zbývá jich už pouze několik k prodeji. V našem článku se podrobněji podíváme na to, proč jsou tyto byty tolik žádané.

Moderní byty pro moderní bydlení

Není to jen vše, co jsme zmiňovali již v úvodu, tedy atraktivní lokalita, blízkost zeleně a městské vymoženosti poblíž. Je to také samotná koncepce jednotlivých bytů. Ty byly ve zdejší lokalitě vystavěny s respektem k okolní krajině, proto 11 bytových domů nepřesahuje 5 podlaží. Byty na prodej v Praze 3 také byly navrhovány tak, aby do nich během celého dne vždy pronikalo dostatek světla. Bytům nechybí populární architektonické prvky, které zajišťují propojení s okolím, i když jste právě doma. Jedná se o:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

Taková členitost architektury také zároveň zvyšuje pocit soukromí. Moderní dispoziční řešení bytů najdete ve všech bytových jednotkách, které jsou zde k prodeji v různých plochách. Nejmenší byty vhodné pro jednotlivce nebo dvojice mají 30 m2, největší byty pak nabídnou ale až 5 pokojů. Vždy tedy záleží na vašich konkrétních požadavcích.

Okolí nabídne mnoho možností

Už jsme si něco řekli o samotném okolí, kdy park Židovské pece je ideální pro sport i relaxaci. Jsou zde ale také skvělé možnosti pro setkávání s přáteli, nakupování a zábavu. Byty na pražském Žižkově jsou nedaleko Vinohrad, kde lze najít mnoho příležitostí k posezení v příjemném prostředí i kulturní vyžití. Zdejší lokalita se navíc bude dále rozvíjet a nabízet tak nové možnosti. Vznikne zde třeba nové městské centrum.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články