12.1 C
Brno
Čtvrtek, 28 září, 2023

Největší trendy v bytovém designu: Podívejte se, co bude IN, stačí změnit detaily

Redakce doporučuje

Nejen móda a krása mají své trendy, ale s dobou jde i interiérový design. Některé prvky začaly pronikat do designových obchodů a interiérů už i letos, ale svou největší slávu si budou užívat až v roce 2020. Určitě si vybere každá z vás.

starorůžová
Jemná růžová je novou neutrální barvou. Pasuje k šedé i přírodním odstínem. Celkově jde o zjemňující barvu do vašeho interiéru, kterou díky této vlastnosti lze kombinovat s odvážnými tmavými barvami nebo ji můžete kombinovat tón v tónu. Výsledkem bude krásný ženský interiér.

geometrické vzory
Z komplikovaných tribal vzorů se to posouvá k volnějším geometrickým liniím, které mohou být i asymetrické. Do interiérového designu se dostávají například i pásky. Ty budete moci vidět nejen na stěnách, ale i nábytku a doplňcích. Zajímavou změnou v koupelnách jsou obkladačky ve tvaru šestiúhelníku, které vypadají na stěně velmi stylově a hravě zároveň.

černé koupelny
Černá působí v koupelně velmi luxusně. Horkým trendem jsou kromě tmavých kachliček i matné koupelnové sestavy. V popředí je eklektický styl, který kombinuje klasické elegantní prvky s moderními a progresivními doplňky. Nebojte se tmavé koupelny. Chce to trochu odvahy a uvidíte, že výsledek vám bude chlubit každá návštěva.

Černé koupelny s matnými doplňky působí velmi luxusně

oblé tvary
Oválné či kulaté tvary se postarají o změkčení interiéru. Dodají prostoru harmonický nádech a v neposlední řadě je takový nábytek velmi praktický hlavně u dětí, protože ostré hrany jsou postrachem každého rodiče.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články