3.5 C
Brno
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Dodejte domovu punc výjimečnosti a harmonie: Stačí změnit těchto pár detailů a budete se cítit jako v ráji

Redakce doporučuje

Chtěli byste oživit svůj domov a dodat mu nový punc výjimečnosti a elegance? Nechte se inspirovat našimi tipy. Zjistíte, že skutečně platí – detaily tvoří celek!

Rady byste proměnili svůj domov na oázu klidu a luxusu no nevíte, jak na to? Máme pro vás několik skvělých tipů, se kterými dosáhnete požadovaný efekt v enormně krátkém čase. A ještě malý bonus – rozhodně vám to nezruinuje finanční rozpočet!

Obývák jako hlavní pilíř domova
Říká se, že právě obývák je srdcem domu. Právě proto byste se v ní měli vždy cítit příjemně. Pokud jí potřebujete dodat nový šat, zvládnete to opravdu docela jednoduše. Myslete na detaily. Stylová lampa, netradiční zrcadlo, zda atypický konferenční stolek dokáží zázraky. A v kombinaci s různými druhy rostlin navíc navodíte komukoliv okamžitý pocit relaxace. Pokud máte obývák propojenou s jídelnou, snažte se doplňky ladit tón v tónu.

Všichni víme, že zelená barva uklidňuje. A dobře to vědí i bytoví designéři. Možná právě proto mnohé doplňky najdete v zelené barvě. Nebojte se po nich sáhnout, i když vyzařují na první pohled příliš výrazně. Dokonce pokud zkombinujete různé odstíny zelené na jednom místě, docílíte nádherný efekt.

Dokonalé detaily, které dotvoří celek
I obyčejné polštářky různých barev a materiálů jsou dokonalou volbou. V obývacím pokoji i ložnici budou vypadat perfektně. Nebojte se ani flitrů, právě naopak. Dosáhnete nimi již zmíněný punc luxusu.

Vůně, která definuje a okouzlí
Ruku na srdce, co si všimnete jako první, když vejdete do nového prostoru? Nevíte si vzpomenout? Vůbec se nedivíme. První asociace s čímkoliv novým se totiž vytváří na základě vůně. Díky ní si určitá místa oblíbíte nebo ne. Vůní v interiéru dokáže změnit hodně. Víte navodit pocit pohody, uvolnění, vášně, či štěstí. Proto nezbúdajte na svíčky, aromalampy, či esenciální oleje.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články