3 C
Brno
Čtvrtek, 1 prosince, 2022

Jak dostat dřevo do interiéru? – Nástěnnými hodinami

Redakce doporučuje

Máte rádi přírodní materiály a obzvláště dřevo a zrovna přemýšlíte nad tím, jak si obohatit, zkrášlit nebo ozvláštnit svou domácnost nebo pracoviště něčím, co je zároveň i praktické? Jednoduchým a funkčním řešením mohou být elegantní a stylové nástěnné hodiny vyrobené ze dřeva. Takové hodiny se hodí do každého interiéru – retro, starožitného i moderního.

Hodiny New York dokáží oslovit svým moderním designem a potěší i cestovatele, jelikož výrazným prvkem je socha Svobody. Pokud je Vám tedy blízká Amerika, jsou tyto hodiny přesně pro Vás. Tyto nástěnné analogové hodiny jsou zajímavé zejména díky svému výraznému číselníku podél svého obvodu, kdy jednotlivá čísla jsou elegantně spojené drobnými dřevěnými tyčinkami. Kombinace stylu, materiálu a designu je příjemně vyvážená. Hodiny se tedy hodí jak do kanceláře tak do kterékoliv místnosti v domácnosti. Velkou výhodou dřevěných hodin je jejich kvalita, odolnost a rovněž fakt, že se jedná o přírodní materiál, který se těší větší oblibě a důvěře než například výrobky zhotovené z plastu. Dřevěné hodiny na zeď ale nemusí potěšit jen dospělé. Do dětských pokojíčků pro nejmenší děti jsou ideální hodiny s roztomilými motivy.

Moudrá sovička potěší každou dětskou dušičku a usnadní dětem učit se poznávat čas. Široká škála zajímavých motivů osloví děti všech věkových kategorií. Dřevěné nástěnné hodiny dokáží být vkusným a zároveň praktickým ozdobným prvkem pro jakékoliv místo.

- Advertisement -magazin

Už jste četli?

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články